Dokonale průzračně čistá voda za každých okolností

Udržovat bazénovou vodu stále průzračně čistou není zrovna jednoduchý úkol. Samozřejmě s bakteriemi a mikroby se vypořádá chlorový přípravek, který dodáváte pravidelně ať už v podobě tablet či v tekuté formě, ale co další nečistoty, které napadají do bazénu v průběhu koupání? Ano, do vody se dostávají v průběhu jeho používání nejrůznější mechanické nečistoty v podobě trávy, hlíny či listí ze stromů a hmyzu. Ty, které plavou na hladině lehce odstraníte za pomocí síťky, ale co ty, které se usazují na dně či na stěnách bazénu?
chlapec pod vodou.jpg

Samozřejmě, že už v prvotní výbavě má Váš bazén filtraci, ale i ta bohužel nestačí. Právě k tomuto účelu jistě rádi investujete do kvalitního bazénového vysavače. Těchto pomocníků existuje celá řada. Záleží na Vašich požadavcích a samozřejmě také na velikosti a obsahu Vašeho bazénu. Majitelé menších koupacích zařízení jistě využijí nabídky cenově výhodných ručních vysavačů, které se připojují přímo k filtraci a za pomocí teleskopické tyče s nimi snadno projedete celé dno i stěny.

Pro větší koupací zařízení už je výhodnější investovat do poloautomatického či automatického vysavače , které jsou sice už trochu cenově náročnější, ale zato odvedou opravdu kvalitní práci bez jakékoliv námahy. Je pravdou, že k nejen k těmto pomocníkům, ale také k celkové dokonalé péči o Váš bazén jistě využijete i další nabídky bazénového příslušenství jako jsou hadice, spony, spojky, náhradní kartáče a spousta dalších drobností, které jsou potřeba pro dokonalou péči.
bazén u domu.jpg

Kromě toho může Váš bazén dobře ochránit před nečistotami také krycí plachta, která zajistí Vaše koupání v době, kdy jej nevyužíváte. Dnes už můžete pořídit i tak zvanou solární plachtu, která kromě ochrany před nečistotami, také ještě plní další funkci a to ohřev vody. Proto neváhejte a zajistěte svému bazénu to nejlepší.